תקנון

תנאי השימוש באתר Freak Show
ברוכים הבאים לאתר Freak Show שבכתובת דיזנגוף45 ת"א (להלן: "האתר"). האתר הנו בבעלות ומנוהל על ידי "יוניק פריק-שואו בע"מ" (להלן: "הנהלת האתר"). בהיכנסך לאתר וטרם ביצוע כל עסקת רכישה, הנך מתבקש לקרוא בעיון את תנאי השימוש באתר (להלן: "תנאי השימוש" ו/או "ההסכם") כמפורט להלן.
1. הסכמה לתנאי השימוש
1.1. בעת ההרשמה - אשר מקנה בין היתר את האפשרות להשתתף בהליך הזמנת המוצרים המוצעים באתר - על המשתמש לסמן את התיבה המתאימה בתחתית המסך ולהקיש על הכפתור "אני מסכים לתנאי השימוש של האתר". תחילת השימוש באתר, בתכניו - לרבות השימוש באתר באמצעות מכשירי קצה שונים וקריאת מידע, הודעות או מודעות המתפרסמות בו, מעידה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור בתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה, וכפי שיתעדכנו על ידי הנהלת האתר מעת לעת, הכול כמפורט בתנאי שימוש אלה, וכפופה ומותנה בכך שהמשתמש יקרא תנאים אלו בעיון ובקפידה בטרם רישום לאתר, ואכן יעמוד בתנאים ובמגבלות המפורטים בהסכם זה ויקיים אותם.
1.2. הסכם זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.
1.3. הסכם זה מהווה את הבסיס המשפטי הבלעדי לכל התדיינות משפטית בנושא השימוש באתר בין המשתמש לבין האתר או מי מטעמו. השימוש באתר מעיד על כך שהמשתמש קרא, הבין והסכים לכל התנאים שלהלן במלואם.
1.4. תנאי השימוש באתר מנוסחים לפרקים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והם מתייחסים לשני המינים.
2. מהות האתר
2.1. Freak Show  הינו אתר אינטרנט שפועל כאתר מכירות לעדשות מגע קוסמטיות (לא רפואיות), בגדי נשים, גברים ואביזרים נלווים (אקססוריז). באמצעות האתר ניתן לרכוש פריטי הלבשה ואביזרים נלווים. 
2.2. בנוסף יימכרו באתר עדשות מגע קוסמטיות (שאינן רפואיות). המוצר מיובא ונמכר על ידי באישור משרד הבריאות (בעל תקן ISO ו-CE), יש להשתמש במוצר בהתאם להוראות היצרן כפי שמופיעות בתוך אריזת המוצר. צוות האתר והחנות לא יישאו בכל אחריות במקרה של שימוש לא נכון במוצרים. החלפת המוצר תתאפשר כאשר המוצר ואריזתו שלמה ומקורית, לא נפתחו ולא נעשה בהם שימוש.
 
2.3. הנהלת האתר משקיעה מאמצים רבים על מנת לספק למשתמשי האתר תוכן אמין ומדויק. עם זאת, יודגש כי זמינות המוצרים תלויה בגורמים נוספים ועל כן  ייתכנו מקרים בהם, חלק מהמוצרים לא יהיו זמינים לרכישה. בנוסף, על המשתמש לבדוק את מאפייני המוצרים שברצונו לרכוש מבתי העסק בטרם יעשה כן, ויבצע את הרכישה רק לאחר שהשתכנע כי המוצר כמות שהוא מתאים לצרכיו. התמונות המופיעות באתר הינן להמחשה בלבד.
2.4. לאחר שהמשתמש נרשם לאתר, הוא יוכל לערוך חיפוש באתר על פי מגוון רחב של פרמטרים. כמו כן, המשתמש יוכל להזמין מוצרים המתפרסמים באתר לפי תנאי העסקה הנקובים לצד כל מוצר ומוצר. 
3. שימוש באתר 
3.1. המשתמש אינו רוכש זכויות כלשהן באתר ו/או בזכויות היוצרים ו/או בזכויות אחרות הטמונות ו/או קשורות בו, למעט זכות השימוש בו, כמפורט בהסכם זה, והוא אינו רשאי לעשות כל שימוש באתר, יישומיו, ובמידע המופיע בו מעבר לשימוש לצרכים שלו בלבד, וכן אינו רשאי לדרוש שהתכנים יפורסמו או שיוסיפו להתפרסם.
3.2. השימוש באתר מורשה לצרכים פרטיים בלבד וחל איסור לעשות שימוש בכל מידע המופיע בו לצרכים מסחריים שלא אושרו מראש ובכתב על ידי הנהלת האתר.
4. הליך הרכישה 
4.1. לאחר מילוי פרטי הלקוח באתר לרבות אמצעי תשלום (שדות החובה יסומנו בכוכבית), יקצה האתר לגולש מספר הזמנה שבאמצעותו ניתן לעקוב אחר סטטוס ההזמנה עם נציגי אתר האינטרנט בכל זמן ("מס' הזמנה"). מובהר כי הליך ההזמנה לא יושלם עד אשר יאומתו פרטי כרטיס האשראי בחברות האשראי ולאחר שצוות האתר יוודא כי הפריט המוזמן נמצא במלאי האתר. לאחר השלמת הליך ההזמנה, ינפיק האתר אישור הזמנה אשר תישלח לגולש באמצעות הדואר האלקטרוני ויכלול את מספר ההזמנה ואת פרטי המוצרים שהוזמנו באתר ("אישור הזמנה"). 
4.2. ניתן לערוך הזמנת מוצרים באתר באמצעות שיחה טלפונית לצוות האתר. על מנת להשלים את הרכישה, יתבקש הגולש למסור את הפרטים המלאים לרבות אמצעי תשלום על מנת להשלים את ההזמנה. בתום הליך אישור ההזמנה ימסור נציג האתר לגולש את מספר ההזמנה שבאמצעותו ניתן לעקוב אחר סטטוס הטיפול בהזמנת הלקוח. אישור ההזמנה יישלח בכפוף לאישור חברת האשראי והמצאותו של הפריטים שהוזמנו במלאי האתר. 
4.3. תיאום משלוח המוצר עם הגולש ייערך לאחר השלמת הליך הרכישה. במידה ויימצא כי חברת האשראי אינה מאשרת את עסקת הרכישה ו/או הפריטים שהוזמנו אינם נמצאים במלאי האתר, תימסר הודעה מתאימה ללקוח האתר. במידה וחברת האשראי לא תכבד את העסקה, יתבקש הגולש ליצור קשר עם צוות האתר על מנת להסדיר את התשלום. במידה והלקוח לא יצר קשר בתוך שבעה ימי עבודה, תבוטל ההזמנה.
5. אספקת המוצר 
5.1. לאחר השלמת הליך הרכישה באתר, צוות האתר ידאג למשלוח המוצר לבית הלקוח, בהתאם לכתובת שהוזנה במסגרת הליך הרכישה למעט במקרים שבהם צוין אחרת על ידי הגולש. מובהר כי מחירי המוצרים אינם כוללים את דמי המשלוח אשר יצורפו לחשבון. כמו כן, במידה והלקוח יבחר לערוך את רכישת המוצרים באמצעות עסקת תשלומים, יהיה רשאי צוות האתר לחייב את הלקוח בדמי המשלוח בתשלום הראשון. 
5.2. צוות האתר לא יישא בכל אחריות במקרה של עיכוב אשר אינו נובע מפעילות האתר לרבות במקרים של כוח עליון ו/או מקרים אחרים אשר אינם בשליטתם של צוות האתר, לרבות תקלות הנובעות מהשבתת רשות הדואר, אמצעי תחבורה או כל גורם אחר אשר אינו בשליטתו של צוות האתר. 
5.3. משלוח המוצרים ייעשה בין 2-10 ימי עסקים. 
5.4. האתר מאפשר ללקוחות האתר איסוף עצמי במסגרתו ניתן לאסוף את המוצרים בחנות "פריק שואו", דיזינגוף 45 (דיזינגוף סנטר), תל אביב. למען הסר ספק, יובהר כי במידה והלקוח יבחר לאסוף את המוצרים מהחנות, לא יגבו דמי משלוח. הלקוח מתחייב לאסוף את המוצרים מהחנות בתוך שבועיים. במידה ולא ייעשה כן, יקצה צוות האתר שובר לרכישה באתר בסכום ששולם עבור הפריט. מובהר כי בהזמנת המוצר באתר, הלקוח מאשר ומסכים כי הובהר לו כי תנאי סעיף זה מחייבים אותו ולפיכך הוא יימנע מכל דרישה ו/או טענה כנגד צוות האתר בשל ביטול ההזמנה ומסירת שובר לרכישה חוזרת. 
5.5. מובהר כי במקרים מסוימים, רשאי צוות האתר לבטל את הזמנת המוצרים באתר לרבות במקרים הבאים: 
5.5.1. במידה ויתגלה כי הזמנת המוצרים נעשתה בניגוד לתקנון ו/או בניגוד לתנאי השימוש/תקנון האתר ו/או תוך פגיעה בצד שלישי. 
5.5.2. במידה ויתגלה כי הפריט אשר הוזמן לא נמצא במלאי. במקרה זה, צוות האתר יציע לגולש פריט דומה/זהה במקום הפריט שהוזמן. 
5.5.3. במידה והפריט שהוזמן לא נאסף בתוך שבועיים כאמור בסעיף 5.3 לעיל. 
5.6. הודעה על ביטול ההזמנה תימסר ללקוח בהודעה טלפונית או באמצעות משלוח דואר אלקטרוני לכתובת אשר נמסרה על ידי צוות האתר. 
5.7. במקרה של ביטול ההזמנה, תישלח הודעה מתאימה. 
6. תנאים לרישום ושימוש באתר
6.1. כל אדם מעל גיל 18, לרבות חברה או גוף משפטי המאוגד בישראל, רשאי להירשם, לעשות שימוש ולהזמין מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר בכפוף לתנאים הבאים:
א. המשתמש הוא כשיר משפטית, מעל גיל 18 וזכאי לבצע פעולות ללא צורך באישור אפוטרופוס. במידה ותבוצע פעולה על ידי קטין הרי שהיא לא תחייב את הנהלת האתר.
ב. המשתמש הנו הבעלים של כתובת דואר אלקטרוני תקפה ברשת האינטרנט.
7. הקפדה על מסירת פרטים נכונים
7.1. המשתמש מצהיר בזאת שהפרטים האישיים שהוא מוסר לאתר או עושה בהם שימוש במסגרת האתר הינם פרטים נכונים, מדויקים, עדכניים ומלאים לגבי זהותו האישית. חל איסור מוחלט לעשות שימוש בפרטים אישיים של אדם אחר ו/או להתחזות לאחר.
8. זמינות האתר
8.1. האתר אינו מתחייב שהשירות הניתן באתר לא יופרע ויינתן כסדרו ללא הפרעות. המשתמש מסכים לכך שהאתר לא יהא אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם למשתמש עקב כך.
9. שמירת המידע והשימוש בו
האתר ימנע ממסירת פרטי הלקוחות לצדדים שלישיים. 
10. שימושים אסורים
10.1. המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש המנוגד לתנאי השימוש, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר. כמו כן, המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא  לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
10.2. המשתמש אינו רשאי להמחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר.
11. אתרים מקושרים
11.1. באתר עשויים להופיע קישורים לאתרים אחרים ו/או להופיע מודעות פרסומת של צדדים שלישיים. אתרים ו/או מודעות אלה אינם נתונים לשליטתו של האתר והוא אינו נושא בשום אחריות לתכנים המופיעים בהם או להסתמכות על אותם תכנים.
12. פרסומת של צדדים שלישיים
הנהלת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד, מצד הנהלת האתר לרכוש את המוצר המוצג בפרסומת ו/או לעשות שימוש בשירות או מידע המוצג בפרסומת.
13. מועדון לקוחות 
13.1. הצטרפות למועדון לקוחות האתר תעניק הטבות משתנות מפעם לפעם כפי שיעודכנו באתר האינטרנט לרבות מתנה ביום ההולדת, הנחות ומבצעיים בלעדיים לחברי המועדון. 
14. מדיניות החזרת מוצרים באתר
14.1. החזרת המוצרים תתבצע תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, כאשר המוצר ארוז באריזה מקורית בצירוף חשבונית הרכישה, למעט במקרים של הלבשה והנעלה שבהם החזרת המוצרים תעשה תוך שני ימי עבודה בלבד. מובהר כי לא יינתן החזר כספי עבור דמי המשלוח. לא ניתן להחליף, להחזיר או לקבל זיכוי בגין גירים לשיער ומוצרים לפורים לרבות תחפושות, פיאות, מסיכות ועוד.
14.2. החזרת המוצר תעשה באמצעות משלוח המוצר בדואר רשום או במסירה אישית לחנות שכתובתה: "פריק שואו" דיזנגוף 45 (דיזינגוף סנטר) ת"א 64332222. כמו כן, יובהר כי האתר לא יתאפשר לבטל את ההזמנה, במידה והמוצרים שהוזמנו יוצרו במיוחד בעבור הלקוח. בנוסף, במידה והלקוח קיבל מוצר נוסף במסגרת ההזמנה ללא תוספת תשלום במסגרת מבצע באתר/מועדון לקוחות, לא יינתן החזר כספי עבור החזרתו למנהלי האתר. 
14.3. מובהר כי ההחזר הכספי מותנה בכך שעלות המוצר הנה מעל 50 שקלים. מובהר כי הלקוח יחוייב בדמי ביטול בגובה של 5% מעלות המוצר או 100 ₪ - לפי הנמוך מבין השניים. 
14.4. במידה והלקוח יבקש להחזיר מוצר שעלותו פחות מ-50 ₪, הוא יקבל שובר זיכוי בלבד ולא החזר כספי. 
15. קניין רוחני
15.1. כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות להנהלת האתר או לצד שלישי שהתיר להנהלת האתר לעשות בהם שימוש.
15.2. אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מהנהלת האתר.
15.3. כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון   המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו להנהלת האתר ו/או למשתמשי האתר ו/או לבתי העסק העובדים עמה בשיתוף פעולה ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע להנהלת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.
16. הגבלת אחריות האתר ו/או מי מטעמו
16.1. הנהלת האתר משקיעה מאמצים רבים על מנת לספק למשתמשי האתר תוכן אמין ומדויק. עם זאת, יש לציין כי ייתכן שתיפולנה טעויות בתהליך עיבוד ופרסום תכני האתר. במקרה של טעות כאמור לעיל לא תעמוד למשתמש הזכות ליהנות מהטעות בכל צורה שהיא. האתר אינו אחראי לשום נזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות על תוכן זה וכל הסתמכות עליו הינה על אחריות המשתמש בלבד. המשתמש מוותר על כל טענה או תביעה כלפי האתר הנובעת משימוש בתוכן האתר או הסתמכות אליו.
16.2. התמונות המוצגות באתר הינן לצורך המחשה בלבד ואין לראות בהן הבטחה או התחייבות מכל סוג מצד הנהלת האתר ו/או בתי העסק השונים.
16.3. הנהלת האתר לא תהיה מחויבת לפצות את המשתמש בגין כל נזק או הפסד שאירע לו כתוצאה מצריכת המוצר ו/או השירות.
16.4. בכל מקרה, חבותו של האתר ו/או מי מטעמו למשתמש לא תעלה על גובה הסכום ששילם המשתמש עבור המוצר ו/או השירות בעת הרכישה.
16.5. עם זאת, הנהלת האתר מצהירה בזאת כי תנקוט במרב המאמצים על מנת לפתור בעיות ומחלוקות שיתעוררו בין בתי העסק השונים ובין משתמשי האתר.
17. שיפוי
17.1. המשתמש באתר מתחייב לשפות את הנהלת האתר, עובדיה, המנהלים בה או מי מטעמה בגין כל נזק, אובדן-רווח או הוצאה שייגרמו להם עקב הפרת תנאי שימוש אלה על ידו, לרבות הוצאות משפטיות. אין בשיפוי כדי לגרוע מכל סעד שהנהלת האתר או מי מטעמה זכאים לו על פי דין.
17.2. המשתמש יפצה וישפה את הנהלת האתר, מנהליה, שליחיה/סוכניה, מורשיה, עמיתיה, שותפיה האחרים, עובדיה ונציגיה, בגין כל טענה, תביעה ו/או  דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או  הוצאה, עלויות וחבויות, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט, אשר ייגרמו להנהלת האתר ו/או למי מטעמה על  ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות הסכם זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה  ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או  באופן עקיף.
17.3. המשתמש נותן בזאת את הסכמתו כי התחייבותו זו לשיפוי תחול בין אם הנהלת האתר או מי מטעמה הם צד רשמי לתובענה משפטית ובין אם לאו.
17.4. מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, ישלם המשתמש את סכומי הנזק הנובעים מאחריותו, כאמור לעיל, מיד עם הידרשו לכך בכתב על ידי הנהלת האתר. דרישת תשלום כנ"ל של הנהלת האתר תשמש כראיה מכרעת שאין אחריה ולא כלום לגבי הצורך בשיפויה של הנהלת האתר בגין הנזק שנגרם לה באותו עניין.
17.5. המשתמש יהיה מנוע מלהעלות כל טענה ו/או דרישה כלפי הנהלת האתר ו/או מי מטעמה, בכל הקשור לגבולות האחריות של המשתמש לנזק כאמור.
17.6. הנהלת האתר תפעל ככל האפשר לעדכון המשתמש אודות השינויים בתנאי השימוש, וזאת באמצעות פרסום הודעה באתר, שתכלול את נוסח התנאים המתוקנים, או תפנה אליהם.
17.7. באחריותם הבלעדית של משתמשי האתר לבדוק מעת לעת האם חלו בו שינויים, והאם שינויים  אלה רלוונטיים לגביהם.
17.8. למשתמש לא תהיה כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי הנהלת האתר ו/או מי מטעמה, בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות  שיתרחשו (אם יתרחשו)  אגב ביצועם.
18. אבטחת המידע
19. האתר מכבד את פרטיות המשתמשים ומפעיל מערכות אבטחה מתקדמות לשם אבטחת המידע שנמסר על-ידיהם. למרות מאמצי אבטחת המידע אין ודאות מוחלטת כי המידע לא ייחשף במקרה של פריצה למערכות האתר או שרתי האתר. המשתמש מסכים כי האתר לא יישא בשום אחריות לחשיפת המידע בכל מקרה של פריצה למערכות האתר או שרתיו. המשתמש מוותר על כל דרישה, תביעה או טענה נגד האתר בשל כך.
20. האתר עומד בתקן אחיד לאבטחת מידע ושדף התשלום מאובטח בתקן DSS-PCI
21. המחאת זכויות וחובות
21.1. מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, כי הנהלת האתר רשאית להמחות את התחייבויותיה (אם וככל  שיש או יהיו כאלה) ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה  הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות. במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.
22. ישוב חילוקי דעות, דין ומקום השיפוט
22.1. הדינים אשר יחולו על הסכם זה הנם דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית, בכל סכסוך העולה מהסכם זה או מהשימוש באתר, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב. 
23. יצירת קשר
23.1. אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניות אלה בהקדם. ניתן ליצור עמנו קשר באחת מהדרכים הבאות:
פרטי התקשרות: טלפון בחנות: 03-5250004
               דואר אלקטרוני: freakshow@013net.net